Kosmetika Dr. Fischer

 

Po dvouletém jednání získala společnost Lamur CZ s.r.o. právo výhradního dovozce exkluzivní kosmetiky Dr. Fischer, řady z Mrtvého moře. Dr. Eli Fischer se narodil ve 30. letech v Karlových Varech. V jeho dětském věku se rodina přestěhovala do Izraele. Vystudoval chemii, následně získal doktorát na Harwardu. Během své praxe založil farmaceutickou společnost, později kosmetickou divizi.

Společnost Dr. Fischer je celosvětově uznávaný výrobce kosmetiky a farmaceutických produktů.

MINERÁLNÍ DENNÍ KRÉM PRO NORMÁLNÍ PLEŤ SPF 30 50 ML

Obsahuje komplex minerálů z Mrtvého moře a multiminerální složku „Sepitonic M3“, která obsahuje zinek, hořčík a měď, což napomáhá redukovat známky únavy a chrání před volnými radikály. Dodává pokožce zdravý, svěží vzhled, plný vitality a zářivého vzhledu.Pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Hydratuje až 24 hodin.

Cena 410 Kč bez DPH, 496 Kč s DPH. ObjedNAT

Minerální denní krém pro normální pleť

MINERÁLNÍ DENNÍ KRÉM PRO SUCHOU PLEŤ SPF 30 50 ML

Obsahuje komplex minerálů z Mrtvého moře a multiminerální složku „Sepitonic M3“, která obsahuje zinek, hořčík a měď, což napomáhá redukovat známky únavy a chrání před volnými radikály. Dodává pokožce zdravý, svěží vzhled, plný vitality a zářivého vzhledu.Pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Bambucké máslo, olivový a mandlový olej hydratují až 24 hodin.

Cena 410 Kč bez DPH, 496 Kč s DPH. Objednat


MINERÁLNÍ DENNÍ KRÉM PRO MASTNOU A SMÍŠENOU PLEŤ SPF 30 50 ML

Obsahuje komplex minerálů z Mrtvého moře a multiminerální složku „Sepitonic M3“, která obsahuje zinek, hořčík a měď, což napomáhá redukovat známky únavy a chrání před volnými radikály. Vilín – čistí a zjemňuje pleť, mořské řasy, levandule, aloe vera. Dodává pokožce zdravý, svěží vzhled, plný vitality a zářivého vzhledu.

Cena 410 Kč bez DPH, 496 Kč s DPH. Objednat


Minerální noční krém pro všechny druhy pleti

MINERÁLNÍ NOČNÍ KRÉM PRO VŠECHNY DRUHY PLETI 50 ML

S minerály z Mrtvého moře, Omega 3 & 6. AHA ovocné výtažky zabraňují tvrobě vrásek. Provitamín B5 a bambucké máslo, intenzivně hydratují. Antioxidační ochrana s granátovým jablkem a vitaminy A, E. Mandarinkový a mandlový olej zanechají pokožku vitální a mladě vypadající. naneste každý večer před spaním na čistý obličej.

Cena 410 Kč bez DPH, 496 Kč s DPH. Objednat 

 

Hydratační tělové máslo

Hydratační krém na ruce 100 ml

Intenzivní vyživující péče s minerály Mrtvého moře, extrakty fíku, granátového jablka a vilínu, vitamínem E a A. Každodenní používáí zabraňuje vysoušení a udržuje ruce jemné, chrání před volnými radikály.

Cena 239,60 Kč bez DPH, 290 Kč s DPH.

Objednat

Hydratační tělové máslo

HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MÁSLO 250 ML

S minerály z Mrtvého moře, vůně vanilky a patchouli, bambucké máslo a 100% přírodní oleje pro hladší, jemnější  mladý vzhled pleti. Tělové máslo se rychle vstřebává a hydratační péče zanechá pleť zářivou, hebkou a nádherně vonící.

Cena 454 Kč bez DPH, 550 Kč s DPH.

Objednat

Protivráskové krémy s minerály z Mrtvého moře a přírodním lycopenem (výtažek z rajčatové šťávy).

Minerální denní lifting krém proti vráskám

MINERÁLNÍ DENNÍ LIFTING KRÉM PROTI VRÁSKÁM 50 ML

S minerály z Mrtvého moře a lycopenem, SPF 30. Účinně a rychle vyhlazuje vrásky, optimálně hydratuje pleť, chrání ji před škodlivými vlivy. Pleť získá svou jemnost, svěžest, vypadá mladě a září vitalitou. Naneste denně na čistý obličej a dekolt, ideální i jako podklad pro make-up.

Cena 491,50 Kč bez DPH, 595 Kč s DPH.

Objednat

Minerální noční lifting krém proti vráskám

MINERÁLNÍ NOČNÍ LIFTING KRÉM PROTI VRÁSKÁM 50 ML

S minerály z Mrtvého moře a lycopenem. Účinně a rychle vyhlazuje vrásky, optimálně hydratuje pleť, chrání ji před škodlivými vlivy. Pleť získá svou jemnost, svěžest, vypadá mladě a září vitalitou. Naneste každý večer před spaním na čistý obličej a dekolt.

Cena 491,50 Kč bez DPH, 595 Kč s DPH.

Objednat

Minerální oční lifting krém proti vráskám

MINERÁLNÍ OČNÍ LIFTING KRÉM PROTI VRÁSKÁM 20 ML

S minerály z Mrtvého moře a lycopenem. Při pravidelném používání ráno a večer viditelně vyhlazuje hluboké vrásky, pomáhá zabránit vzniku nových vrásek, tlumí tmavé kruhy pod očima a opuchlé oči po ránu. Ráno a večer naneste slabou vrstvu krému kolem očí.

Cena 454 Kč bez DPH, 550 Kč s DPH

Objednat